Šolsko tekmovanje za Cankarjevo priznanje za učence od 1. do 7. razreda

V sredo, 3. aprila 2024, je potekalo šolsko interesno tekmovanje s področja slovenščine za Cankarjevo priznanje za učence od 1. do 7. razreda. Udeležilo se ga je 56 učencev, ki so morali pred tekmovanjem prebrati izbrano književno delo in nato na dan tekmovanja oblikovati pisno nalogo na podlagi danih navodil. Nadobudni bralci in pisci so se potrudili po svojih najboljših močeh in izkazali svoje znanje.

Vsi tekmovalci od 1. do 3. razreda so osvojili Cankarjevo priznanje, od 4. do 7. razreda pa so Cankarjevo priznanje prejeli: Meta Mejak, Luka Batista, Gaja Logar, Klemen Strle, Petja Macarol, Špela Mlakar, Anja Pipan, Urban Bremec, Neža Mejak in Kim Tomšič Bazina.

Vsem tekmovalcem izrekamo zahvalo in pohvalo za sodelovanje na tekmovanju, prejemnikom priznanj pa iskreno čestitamo.

Naj branje (p)ostane dobra in zdrava razvada!

Mentorice Cankarjevega tekmovanja