Prvošolci na prvem pravem pohodu

V torek, 26.9., smo se prvošolci odpravili na svoj prvi pohod. Sončno jutro je napovedovalo čudovit dan za raziskovanje in igro na svežem zraku. Cilj pohoda je bil hribček nad Jasenom, ki slovi po svoji lepi naravi in čudovitem razgledu na okoliške vasi.

Z veseljem smo se po osmi uri vsi skupaj odpravili na pot. Hoja je bila vesela in polna smeha, saj so se otroci med seboj pogovarjali in se spodbujali v vsakem koraku.

Po približno eni uri hoje smo prispeli na vrh hribčka, kjer smo si privoščili malico in tek po velikem travniku, ki so ga krasili pisani metulji in poprova meta.

Energičnost in veselje na obrazih otrok sta kazala, da jim je pohod dobro del.

Skupaj smo se naužili svežega zraka, pognali kri po žilah in okrepili svoje srce.

Veseli in polni doživetij smo se vrnili v šolo in veseli zaključili naš prvi pohod. Zagotovo se bomo kmalu podali še kam!

Prvošolci 1.A in 1.B razreda