Zaključek šolskega leta v 3. a razredu

Celo šolsko leto smo veliko ustvarjali, likovno in glasbeno, zato smo se odločili, da na koncu 3. razreda povabimo starše v šolo in jim predstavimo kanček našega dela.

Zbrali smo se v četrtek, 20. 6. 2024, popoldne. V kratkem kulturnem programu, ki je potekal v naši učilnici, smo zapeli in ritmično spremljali pesmi Simama kaa, Bum cin tresk in Žabjo svatbo. Zaplesali smo ljudski ples Psiček nima repa več ter ob spremljavi harmonike (Žiga Boštjančič in Luka Boštjančič) zapeli pesmi Dišali so tvoji lasje in Moj očka ima konjička dva.

Po kulturnem delu smo starše povabili na igrišče pred šolo, kjer smo proti njim odigrali dve igri Med dvema ognjema. Zelo dobro smo se borili vsi, vendar so nas starši kljub temu premagali.

Prijetno popoldne smo zaključili ob slastnih prigrizkih in hladni pijači.

Adijo, 3. a razred, lepo nam je bilo!

Učenke in učenci 3. a razreda z učiteljico