Obvestilo učencem in staršem pred začetkom pouka v šol. l. 2024/25

Obveščamo vas o poteku prvega šolskega dne, tj. 2. 9. 2024:

• Učenci, ki za prihod v šolo ne uporabljate šolskega avtobusa, v šolo pridite v času od 7.20 do 7.30.
  • Prevozi s šolskimi avtobusi bodo organizirani, vozni red bo objavljen na šolski spletni strani. O vseh morebitnih spremembah boste obveščeni.
  • Prvi šolski dan boste učenci od 2. do 9. razreda s poukom pričeli ob 7.35 v matičnih učilnicah (razpored matičnih učilnic in razrednikov je v spodnji tabeli). Učenci od 4. do 9. razreda boste imeli prvi dve uri razredno uro z razredničarko, nato pa sledili urniku le do 6. šolske ure (urniki so objavljeni na povezavi: https://www.os-dk.si/urniki/).

S seboj prinesite copate in potrebščine za pouk. Učenci boste v šoli prejeli malico; kosilo in popoldanska malica pa bosta na voljo od torka, 3. septembra dalje. Organizirana bosta jutranje varstvo (od 6. ure dalje) in podaljšano bivanje.

• Učiteljice učencem 2. in 3. razredov priporočajo, naj prinesejo vse pripomočke, če jih bodo do šole pospremili starši, sicer pa samo potrebščine v skladu s ponedeljkovim urnikom.
RazredMatična učilnicaRazredničarka/razrednik
2. aučilnica 2. a – rdeči hodnikJožica Novak
2. bučilnica 2. b – rdeči hodnikHelena Iskra
3. aučilnica 3. a – rdeči hodnikNevica Iskra
3. bučilnica 3. b – rdeči hodnikAna Rozman
4. aučilnica 4. a – modri hodnikPolona Benigar
4. bučilnica 4. b – modri hodnikMetka Šestan
5. aučilnica 5. a – modri hodnikMirjana Tomažič
5. bučilnica 5. b – modri hodnikKlaudia Turković
6. aMAT – zeleni hodnikAndreja Maljevac
6. bSLJ 2 – zeleni hodnikMateja Šepić
7. aKEM – zeleni hodnikMariza Močnik
7. bANG 1 – kletni prostoriMojca Podboj
8. aZGO – zeleni hodnikMatevž Sakelšek
8. bBIO – zeleni hodnikNina Močilnikar Sedmak
9. aSLJ 1 – modri hodnikVesna Boštjančič
9. bGEO – zeleni hodnikMartina Petek Gojak

Veselimo se srečanja z vsemi, prav posebej pa s prvošolci, ki se nam bodo pridružili 2. septembra ob 9. uri.

Celoten šolski kolektiv vam želi uspešno in mirno šolsko leto.