»Bye, bye, 3. razred!«

… smo poimenovali zaključno prireditev, ki smo jo učenci 3. b razreda skupaj z učiteljicami pripravili za starše in sorojence. Zapeli smo jim pesmi, ki smo se jih naučili med šolskim letom: šolsko himno, Petelinček je na goro šel in Hokey Cokey, zaplesali ples Zbrale so se kukarače, recitirali pesem Kajetana Koviča Zdravilo ter odigrali prizor Mala in Velika luna Borisa A. Novaka. Prisluhnili smo tudi domišljijski zgodbi, ki jo je sestavila in prebrala učenka Lucija. Po prireditvi smo se staršem zahvalili, ker so nas spodbujali in nam pomagali pri učenju, na koncu pa smo jih povabili, da se z nami pomerijo v igri med dvema ognjema. Pokazali smo, da nismo od muh in starše kar v dveh igrah premagali. Na koncu smo se posladkali s svežim sadjem in pecivom ter v prijetni senci vsi skupaj poklepetali in se podružili.

Učenci 3. b razreda