Skoči na glavno vsebino

Učenci naše šole dosegli ekipno 2. mesto na občinskem tekmovanju v krosu

V petek, 27. maja 2016, se je na Hribu svobode odvijal občinski kros. Na tekaški preizkušnji so se preizkusili učenci od 1. do 9. razreda iz skoraj vseh občinskih šol. Naši učenci so osvojili medalje  v vseh starostnih kategorijah, prav vse uvrstitve do 10. mesta pa so prispevale točke v ekipni rezultat. V skupnem seštevku je 3. mesto osvojila OŠ Toneta Tomšiča Knežak, 2. mesto je pripadalo naši šoli, medtem ko je največ točk zbrala OŠ Antona Žnideršiča in tako osvojila 1. mesto.

Uradni rezultati

Istočasno je s krosom potekal tudi športni dan za učence in učenke predmetne stopnje. Šestošolci so se med seboj pomerili v igri Med dvema ognjema, sedmošolci so svoje znanje pokazali v hokeju, medtem ko so učenke 8. in 9. razreda tekmovale v odbojki, njihovi sošolci pa v nogometu.