Spomladanska akcija zbiranja starega papirja

Od 11. do 13. maja 2021 bomo organizirali spomladansko akcijo zbiranja starega papirja.

Papir lahko pripeljete v torek, sredo in četrtek popoldne od 16.30 do 18.30.

Tokrat zbiramo samo star papir, saj so nam z Dinos-a sporočili, da kartona ne sprejemajo več. Čeprav papirja tokrat ne bomo tehtali, učence po uspešnem zaključku zbiralne akcije čaka presenečenje. Če nam uspe zbrati vsaj en zabojnik starega papirja, bomo vse učence pogostili s picami lokalnih (bistriških) gostinskih dobaviteljev.

Preostali del izkupička akcije bo namenjen Šolskemu skladu OŠ Dragotina Ketteja.

Zabojnik, do katerega se lahko pripeljete z Župančičeve ulice, bo postavljen na dvorišču pred šolo.

Prosimo vas, da pri oddaji papirja upoštevate priporočila NIJZ (maske, varnostna razdalja).

Gremo v akcijo!!!

Šolski sklad OŠ DK