Prvi šolski dan

Dragi učenci, spoštovani starši in skrbniki!

Posredujemo še nekaj informacij za prvi šolski dan.

1. Učenci od 2. do 9. razreda boste s poukom pričeli ob 7.35 v matičnih učilnicah. Učenci od 4. do 9. razreda boste imeli prvi dve uri razredno uro z razredničarko/razrednikom, nato bo sledil pouk po torkovem urniku (glejte povezavo eAsistent: https://www.os-dk.si/urniki/), vendar le do zaključka 6. šolske ure. S seboj prinesite copate in potrebščine za pouk.

2. Učiteljice 2. in 3. razredov priporočajo, naj učenci prinesejo vse pripomočke, če jih bodo do šole pospremili starši, sicer pa samo potrebščine po torkovem urniku.

3. Vozni red šolskih avtobusov zaenkrat ostaja nespremenjen. Urniki prevozov so objavljeni na šolski spletni strani.

4. Priporočilo NIJZ (podano v petek, 28. 8. 2020) opredeljuje, da je za otroke od 6. leta starosti dalje v šolah priporočeno nošenje mask v prostorih izven učilnice. Zaželeno je, da maske učencem priskrbite starši ali skrbniki.

Učenci, veselimo se jutrišnjega srečanja, starše in skrbnike pa lepo pozdravljamo.