Dan odptrih vrat

Osnovna šola Dragotina Ketteja iz Ilirske Bistrice je bila ena izmed 59 slovenskih osnovnih šol, ki so bile v šolskem letu 2014/2015 izbrane v prvi krog uvajanja prvega tujega jezila v 2. razredu. Glede na to, da gre za ključni trenutek v zgodovini sistemskega poučevanja tujega jezika mlajših učencev, smo se na naši šoli odločili, da odpremo šolska vrata in v prvem letu uvajanja angleščine v 2. razredu povabimo starše učencev, ki se učijo angleščine, naj se nam pridružijo pri pouku ter se tako seznanijo z učenjem in poučevanjem tujega jezika v 2. razredu. Prisotni lahko dobijo tudi strokovne odgovore na morebitna vprašanja in dileme.
V upanju, da se vidimo pri uri angleščine v 2. razredu, Vas prav lepo pozdravljamo.

Anja Frank, vodja ŠPT                                                                               Ester Juriševič, ravnateljica